Nowe programy CYBEROBICS w McFit

Home / FITNESS / Nowe programy CYBEROBICS w McFit
Nowe programy CYBEROBICS w McFit

Nie mogłam zdradzić wcześniej, ale dziś to już oficjalne info, więc się dzielę. W sieci klubów McFit właśnie pojawiły się nowe, wirtualne treningi CYBEROBICS. W poniedziałek miałam nawet okazję przetestować część nowości, jakie oferuje klub. Szczerze powiedziawszy początkowo byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego typu treningów, no bo nie ma trenera, nie ma kto pilnować techniki ćwiczących, ale z drugiej strony w dobie, gdzie większość osób i tak ćwiczy przed kompem lub telewizorem i gdzie ja sama nagrywam dla was programy treningowe, naiwnie byłoby uważać, że nowe technologie nie będą serwowały nam coraz to nowszych propozycji.  Poza tym mogłam sprawdzić je na własnej skórze i nie omieszkam wam trochę o nich opowiedzieć.

Kursy nakręcono w jakości kinowej, w (nie ma co ukrywać) wyjątkowych sceneriach w USA. Co faktycznie jest wspaniałym doznaniem i przyznam was się szczerze, że wiele bym dała, by móc kręcić takie filmy w takich klimatach. No dobra do rzeczy. Co możecie porobić w ramach najnowszych CYBEROBICS?
Mamy na przykład IronBars-Workout na plaży Muscle Beach, Burning-HIIT na stadionie futbolowym College of the Canyons (świetny trening), Santa Clarita czy Cycling-Workout w penthousie w Las Vegas. Każdy trening to odrębny świat. Oprócz oprawy dziennej i nocnej pojawią się też motywy tematyczne i nastrojowe. W tym kontekście mowa między innymi o sceneriach przywodzących na myśl „Mrocznego rycerza” czy amerykańskich seriali typu „Słoneczny patrol”. No sorry, któż z nas nie pamięta Davida Hasselhoffa czy Pameli?! Dodatkowo oferta CYBEROBICS urozmaicona została przez serię treningów Cycling i Adventure Cycling – czyli wyprawę rowerową po Dolinie Ognia w stanie Nevada.

Kto prowadzi treningi? Ano tu się zdziwicie! Na przykład – Kate Hudson, która w swoim kursie CYBEROBICS® Kate’s Malibu Beach Body Workout prezentuje najlepsze ćwiczenia w stylu “projekt plaża”. Jest też kurs Barbary Becker, która w otoczeniu cudownej panoramy Miami poprowadzi klasyczny trening całego ciała – Barbara’s Miami Shape Workout. David Kirsch – trener hollywoodzkich gwiazd w kursie CYBEROBICS® David Kirsch‘s Plank Workout.

Co ja wam polecam? Trening na ABS – był świetny, Burning-HIIT daje dobrze popalić, a  jak ktoś lubi taneczne klimaty to jest także taneczny trenio z elementami salsy. Krajobrazy są faktycznie bajeczne, a całość nakręcona absolutnie profesjonalnie pod każdym względem. Poza tym z tego co widziałam, macie teraz okazję potrenowac i sprawdzić CYBEROBICS przez 14 dni za darmoszkę 😉
Osobiście strasznie się cieszę, że mogłam spotkać się i poćwiczyć wspólnie z całą fitnessową ekipą. Umówmy się – ekran nie zastąpi żywego człenia, ale kiedy taki obok ciebie ćwiczy, to można robić burpeesy nawet z Kate Hudson 😉

20160411_144617

20160411_142156

12973517_1599549263704722_8750403541719948213_o

12967973_1599549620371353_8562474466272365242_o

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.