O mnie

KasiaBigos

DZIENNIKARKA, INSTRUKTOR FITNESS I POLE DANCE, MISTRZYNI POLSKI I EUROPY POLE SPORT W KAT. DUETY, AUTORKA PROGRAMU TRENINGOWEGO FIREWORKOUT

 

Z wykształcenia dziennikarka, politolog, specjalistka od PR oraz kosmetyczka. Z miłości do sportu została także instruktorką fitness oraz pole dance. Od 7 lat zajmuje się szeroko pojętym fitnessem i zdrowym trybem życia. Obecnie głównie pisze oraz trenuje i uczy innych. Uczestniczka specjalistycznych szkoleń sportowych oraz dietetycznych. Autorka popularnego programu treningowego Fireworkout oraz płyty DVD wydanej w miesięczniku Shape o tym samym tytule.

Pracuje aktywnie w dwóch redakcjach Shape oraz hellozdrowie.pl i prowadzi tego bloga. Współpracowała z TVN Style, TVN Meteo Active, 4Fun Fit&Dance oraz Eska TV.

Prowadząca konferencje prasowe oraz ekspert fitness podczas wielu eventów sportowych i tych związanych ze zdrowym trybem życia.
Wraz z narzeczonym Andrzejem Bogdałem prowadzi szkolenia dietetyczne i fitnessowe dla firm, zawodników sportowych oraz instruktorów.

Osiągnięcia Sportowe:

  • Mistrzyni Polski i Europy Pole Sport 2015 w kategorii duety,
  • Złota medalistka Pole Art Spain 2015 w kategorii duety,
  • finalistka Pole Art Polska 2015 w kategorii solo profesjonalistki i duety.

Na co dzień prowadzi zajęcia stacjonarne w warszawskiej szkole tańca Free Art Fusion oraz warsztaty pole dance na terenie całej Polski.

Skontaktuj się ze mną!