Pole Dance Camp Polska vol.2 – day 1,2 i 3

Home / POLE DANCE / Pole Dance Camp Polska vol.2 – day 1,2 i 3
Pole Dance Camp Polska vol.2 – day 1,2 i 3

Pole Dance Camp Polska to jeden z moich największych i chyba najlepszych projektów 2016 roku! Jestem z niego mega dumna i własnie teraz mam przyjemność być na drugiej edycji tego zacnego wyjazdu z pole dance w roli głównej.
Podsumowanie poprzedniej edycji znajdziecie TU.

Pole Dance Camp Polska – ale o co chodzi?

O pasję oczywiście. Bo pomysł zorganizowania pole dance’owego campu zrodził się z mojej pasji, a nasze dziewczyny ttakże są tu z tego samego powodu.
2015 rok i 4 pierwsze miesiące 2016 roku to było istne szaleństwo warsztatowe. Prawie co tydzień byłam w innym mieście Polski ucząc innych i przekazując im swoje doświadczenie (nie wiem do dziś czym zasłużyłam sobie w życiu na możliwość dzielenia się swoją pasją i poznawania tylu cudownych osób z całej Polski). Szybko ogarnęłam, że chciałabym móc zrobić z nimi więcej i nauczyć ich więcej niż sama po pierwsze umiem i jestem w stanie. Stąd zrodził się pomysł, by zorganizować wyjazd na który zaproszę także innych trenerów, którzy lepiej niż ja znają się na swoich działkach. Poza tym w jednym miejscu mogłam mieć ze sobą kilkadziesiąt osób.
Chciałam uczyć wszechstronnie, chciałam dać możliwość poznawania pole dance z każdej strony – zarówno tej bardziej sportowej jak i tej tanecznej, siłowej czy stricte exoticowej.
To doskonała możliwość, nauki i doszkalania się, bo w kilka dni funduje laskom skondensowany atak na ciało i umysł! Szkoda, że nie widzicie six packów tych wariatek po 3 dniach 😀

Tym razem podczas drugiej edycji zaprosiłam zacną ekipę:

Kaja Waseńczuk aka Flow Queen- która odpowiada za Pole Art przez duże “A”, za taniec, poczucie rytmu i flow.
Karolina Sobieraj aka Triky Sista – która prowadziła zajęcia z Crazy Trików, duetów i innych spinowych wariactw;
Kasia Kwaśniewicz zwana Rainbow Master, która uczyła nieco bardziej flexy combosów oraz rozciągała nasza ekipę;
Patryk Rybarski aka King of the Poles – ogarnia laski siłowo, trikowo i tanecznie;
Moja skromna osoba, zwana “Dąb Bartek” (długa historia), która w sumie robi wszystko 😛

Andrzej Bogdał, który prowadzi całą ekipę żywieniowo i pomaga mi we wszystkim.

A także operator kamery – Michał Zakrzewski!

Podczas tej edycji odwiedzają nas także goście specjalni:

Marta Witecka, która poprowadziła warsztaty z Acroyogi oraz stania na rękach oraz Ola Borkowska – uczestniczka ostatniej edycji You Can Dance, która jutro poprowadzi warsztaty Jazz oraz Modern.
Jest z nami ponownie Kasia Milewska, która to wszystko na szczęście łapie na “kliszę”. Wszystkie zdjęcia są tu jej autorstwa.

Zaczęliśmy we wtorek od tzw. fitnessowej rozbiegówki i treningu fitness. Przyjechaliśmy późno, więc starczyło nam czasu jeszcze tylko na wieczorny stretching i integrację.

Środa była już hardcorowa. Układając grafik, trochę bałam się, że pozabijam tych ludzi, ale póki co na szczęście wszyscy żyją. Mam ekipę na medal – serio! 7h zajęć zajęć, a może i lepiej miała każda grupa. 3h pole dance, stretching, core stability, choreo 1, choreo 2 i choreo burlesque.

Czwartek był nie mniej intensywny. Rura – crazy triki i spiny, a także flexy combinacje, warsztaty z duetów, szpagaty, zajęcia z gięcia (nawet nie czuję, że rymuję), znów choreo i ognisko.

Były już także pierwsze konkursy z nagrodami! W czwartek dziewczyny wygrały zestawy od marki Reebok. Ale najpierw musiały wziąć udział w challenge’u, który polegał za zrobieniu jak największej ilości burpeesów i przysiadów z wyskokiem w 2 minuty. O rany, ale się działo!
Dziś kolejne konkursy i kolejne nagrody od naszych cudownych partnerów: Nivea oraz Flying Ninja.

Co tu robimy, dowiecie się już  w kolejny wpisie blogowym, a póki co zapraszam do galerii! Zobaczcie jak sobie tu szalejemy!

Murzazichle pod Zakopanem – RULEZ!
Fot. K. Milewska

Pole Dance Camp Polska vol.2
Pole Dance Camp Polska vol.2

Leave a Reply

Your email address will not be published.