17 students

Kupując ten pakiet masz dostęp do 2 kursów.
—> Kursu holistycznego rozciągania Body Movement wraz z dodatkiem czyli podobnie dwoma dodatkowymi treningami “Odblokuj plecy i barki”.

Po dokonaniu zakupu – po godzinie otrzymasz dostęp do wszystkich czterech kursów. Po zalogowaniu – wystarczy wejść na każdy z nich oraz kliknąć przycisk “DOŁĄCZ”. Osobno z każdym kursem musisz zrobić to samo.

Co znajdziesz w samych kursach?

BODY MOVEMENT – Kurs holistycznego rozciągania to połączenie ćwiczeń stretchingowych, mobilizujących (przywracających pełną ruchomość), stabilizujących w bardzo płynne flow. Nie znajdziecie tu jednak za wiele stretchingu statycznego – z cyklu: Zostań w pozycji przez 30 sekund. Bo Body Movement to przede wszystkim bardzo płynne flow, wykorzystanie ruchów wielopłaszczyznowych, ustawianie ciała w różnych pozycjach, zmieniających się wolno i płynnie. To czucie własnego ciała, podążanie za wskazówkami jakie nam daje. To nie praca w bólu. To praca dla ciała a nie przeciw nim.
To także praca z powięzią. Dlatego lubię nazywać ten trening 3D. Bo pracujemy trochę w “trójwymiarze” wykorzystując pracę na całych taśmach anatomicznych, strategie, które odżywią i zregenerują naszą powięź (dziś przez ekspertów nazywaną już głośno narządem). Czasem się skręcisz, czasem przeciągniesz, czasem ziewniesz, czasem będę kazała zmieniać ustawienie bioder i miednicy w trakcie wykonywania prostych ruchów uruchamiających nogi i ręce jednocześnie.
Lubię pracować kompleksowo. Dlatego trening zawiera także elementy wzmacniania i uruchamiania wszystkich części ciała odpowiedzialnych za dobre zdrowie naszego kręgosłupa. Znajdziesz tam trochę dziwne połączenia i ruchy, aby potem znaleźć się na chwilę w znajomej z jogi pozycji np. psa z głową w dół. Wszystko jednak ma się odbywać na twoich warunkach, na tyle na ile pozwala ci na to twoje ciało na obecnym etapie. Bez sztywnych zasad. Pracujemy także z oddechem i… uśmiechem.

Przed Tobą 4 godzinne treningi, rozpisane w 8 tygodniowy plan. Nie chcę, aby był sztywny. Niech to będzie tylko propozycja. Ty będziesz czuł/a, który trening jest właściwy danego dnia, kiedy wsłuchasz się w to czego potrzebuje ciało.

Idea jest taka sama – pracujemy z całym ciałem uważnie! Pozbywamy się blokad w ciele.
Dostęp do tego kursu masz przez pełne 6 miesięcy. Jeśli chcesz go przedłużyć piszesz do nas maila i załatwiamy temat 🙂

ETAP 2:
Dodatek do Body Movement czyli odblokowywanie pleców oraz barków. To kolejne dwa specjalistyczne treningi, których celem jest odblokowanie Twojego kręgosłupa, rozluźnienie odcinka lędźwiowego, przywrócenie ruchomości, mobilizacja odcinka piersiowego wraz ze stawami barkowymi.

Czego możesz się spodziewać?
Jeśli należysz do osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej, którą pobolewają plecy, która często czuje sztywność w tej okolicy, budzi się „połamana” lub jesteś osobą, która interesuje się tematem stretchingu, chcesz poznać trochę inspiracji i technik pracy związanej z plecami, w tym przygotowanie do wygięć – znajdziesz tu coś dla siebie.

Jeśli wierzyć opiniom kursantów, czeka cię “najcudowniejsze ruchowe dobre” <3

Do zobaczenia na macie!
Kasia

 

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
224.00 zł 185.00 zł

Leave a Reply

Your email address will not be published.