106 students

Jesteś w ciąży? Poszukujesz bezpiecznego treningu w tym szczególnym czasie?

Dobrze trafiłaś!

Zapraszam Cię na drugą część kursu online z treningami dla kobiet w ciąży. Ta część jest kontynuacją naszej wspólnej treningowo-ciążowej przygody. Możesz łączyć teraz wszystkie propozycje z obydwu części, albo wybrać tylko tę.

Kurs Bezpieczny trening w ciąży cz. 2. Co Cię tu czeka?

W całym kursie z treningami dla dziewczyn w ciąży uwzględniłam wszystkie wskazania i przeciwwskazania do trenowania w tym czasie. Prócz dbania o Twoje samopoczucie i zdrowie, skupiamy się także na specjalistycznych elementach treningowych, a także na przeciwdziałaniu dysfunkcjom i redukcji napięć oraz bólu np. kręgosłupa. Odpowiednio dobranym treningiem chcę pomóc ci przygotować się do porodu, uniknąć dokuczliwych ciążowych przypadłości takich, jak np. przeciążenie mięśnia gruszkowatego, który daje dolegliwości w ciąży mylone często z rwą kulszową.

Chcę także, abyś dzięki odpowiednio dobranej aktywności i wiedzy z zakresu fizjologii ciąży, mogła uniknąć dużego, niefunkcjonalnego rozejścia mięśni prostych brzucha, problemów z nietrzymaniem moczu czy przepukliny.

ZOBACZ TEŻ:
KURS BEPZIECZNEGO TRENINGU KOBIET W CIĄŻY CZĘŚĆ 1

Jako trener pracuję już ponad 10 lat, od 3,5 roku jestem szkoleniowcem. Pracuję z kobietami w ciąży i po ciąży, ale prowadzę także kursy i szkolenia z zakresu bezpiecznego treningu ciężarnych i kobiet po porodzie podczas szkoleń stacjonarnych oraz tych prowadzonych on line. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi trenerami, fizjoterapeutami, doulami, położnymi czy wreszcie Wami – przyszłymi mamami.

WAŻNE: Zanim kupisz kurs – upewnij się, że nie masz przeciwwskazań do aktywności fizycznej. Najlepiej najpierw uzyskać zgodę swojego lekarza prowadzącego.
Po zakupie kursu masz dostęp do kilku specjalistycznych pełnowymiarowych 45-minutowych treningów. Znajdziesz wśród nich:

– trening wzmacniający,
– trening mobilizująco-rozciągający czyli Body Movement dla ciężarnych,
– specjalistyczny trening redukujący ból kręgosłup wraz z rozluźnianiem mięśni dna miednicy
– do kursu dołączony jest także godzinny edukacyjny webinar dotyczący bezpiecznego treningu kobiet w ciąży,
– znajdziesz tam także dodatkowy 20-minutowy trening na otwarcie bioder (dostępny od marca 2021r.),
– oraz dodatkowe krótkie materiały wideo youtube na temat: pracy mięśni pośladkowych w ciąży, mobilizacji górnych partii ciała, ćwiczeń core w ciąży oraz mięśni dna miednicy.

Dodatkowe zdania, ćwiczenia, lekcje, plan pracy…

Do treningów dołączyłam także przykładowy plan pracy rozpisany na 8 tygodni. Nie musisz z niego korzystać. Ale oczywiście możesz. Możesz też łączyć treningi z obydwu części.
Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie na każdy tydzień dodatkowe zadania, ćwiczenia oraz lekcje. To będzie taka dodatkowa praca domowa do zaliczenia na każdy tydzień. Dzięki czemu cały plan pracy będzie dla Ciebie jeszcze bardziej optymalny.
W trakcie kursu zwracam uwagę na wszystkie najważniejsze aspekty związane z bezpieczeństwem, postawą ciała, nauką oddechu przeponowego, techniką.

Co się przyda?

– mata,
– duża piłka (choć nie obligatoryjnie. Możesz zastąpić ją poduszkami tak, aby mieć podwyższenie;
– guma mini band;
– pomoce w formie poduszek,
– dłuższa typu thera band o nie za dużym oporze (dziewczyny używają na domowy użytek rajstop)
– dwie butelki wody, bądź dwa handelki.

Po zakupie masz dostęp do kursu przez 9 miesięcy.

Dołączasz także do zamkniętej grupy na fejsie, gdzie możesz liczyć na moje pełne wsparcie i dodatkowe materiały.

Jeśli jesteś zainteresowana – w Polskim Centrum Fitness (naszej firmie szkoleniowej) stworzyliśmy także profesjonalny materiał szkoleniowy z zakresu treningu kobiet w ciąży i po ciąży. Niżej kilka najważniejszych informacji:

Szkolenie ONLINE zawiera najważniejsze informacje związane z omawianym tematem. Wraz z fizjoterapeutką uroginekologiczną Natalią Wawszczyk, Kasią Wawrzycką, trenerką i terapeutką mięśni dni miednicy m. Bebo oraz ze mną we własnej osobie zebrałyśmy w kilka godzin najistotniejsze fragmenty z naszego szkolenia stacjonarnego i ubrałyśmy w najbardziej czytelną formę kilkunastu lekcji.

To 5 godzin szkolenia podzielonego na 15-30 minutowe lekcje, podczas których omawiamy wybrane zagadnienia.
Szkolenie ma formę teoretyczno-praktyczną. Prócz omówienia poszczególnych zagadnień, zebrałyśmy do tego bibliotekę ćwiczeń, które szczegółowo opisujemy i tłumaczymy.
Szkolenie ma też główny podział związany z:
1. TRENINGIEM KOBIET CIĘŻARNYCH
2. BEZPIECZNYM POWROTEM DO AKTYWNOŚCI PO PORODZIE
Po zakupie kursu treningowego, mamy dla Ciebie aż 100 zł zniżki na szkolenie ON LINE (Kupon zniżkowy dostaniesz od nas na maila po zgłoszeniu swojego zainteresowania zakupem).
LINK DO SZKOLENIA: http://polskiecentrumfitness.pl/kursy/trening-kobiet-w-ciazy-i-po-porodzie/

Jak wygląda kurs od środka? Co w nim znajdziesz? Zapraszam Cię na krótkie wideo wprowadzające do kursu 🙂

Jak się zalogować? Gdzie znajdziesz materiały? Jak odblokować dostęp do kursu? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego filmu. Zapraszam!

 

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
129.00 zł

Leave a Reply

Your email address will not be published.