329 students

O projekcie:

Witamy Cię w Wirtualnym Studiu Fitness, miejscu gdzie w zaciszu swojego własnego mieszkania zrobisz formę życia. Miejscu, gdzie każdego dnia czekają na Ciebie nowe treningi. Gdzie możesz ćwiczyć na żywo lub odpalać treningi kiedy Ci pasuje z każdego miejsca na świecie.

Po drugiej stronie ekranu czekamy na Ciebie My! Kasia Bigos i Andrzej Bogdał – trenerzy z kilkunastoletnim doświadczeniem, szkoleniowcy w Polskim Centrum Fitness i totalne Fit Freaki!

Możesz poczuć się tu dosłownie jak na Sali fitness. Masz urozmaicony plan zajęć na cały tydzień. Możesz wykupić pojedyncze zajęcia, do których masz dostęp przez 24 godziny lub cały karnet, dzięki któremu przez cały miesiąc możesz wracać do wybranych treningów o dowolnej porze i wybranym przez siebie dniu.

Będzie się tu dużo działo, a o Twoje ciało zadbamy kompleksowo. Jest spalanie, rzeźbienie, modelowanie, treningi z dodatkowym obciążeniem, stretching, mobility, rozluźnianie, krótkie 20-minutowe treningi skoncentrowane na poszczególnych partiach ciała.

Pamiętaj, że twój karnet jest ważny cały miesiąc!

Nasza biblioteka to już 60 treningów do wyboru!

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
79.00 zł 64.00 zł

Leave a Reply

Your email address will not be published.