265 students

BODY MOVEMENT – Kurs holistycznego rozciągania to połączenie ćwiczeń stretchingowych, mobilizujących (przywracających pełną ruchomość), stabilizujących w bardzo płynne flow. Nie znajdziecie tu jednak za wiele stretchingu statycznego – z cyklu: Zostań w pozycji przez 30 sekund. Bo Body Movement to przede wszystkim bardzo płynne flow, wykorzystanie ruchów wielopłaszczyznowych, ustawianie ciała w różnych pozycjach, zmieniających się wolno i płynnie. To czucie własnego ciała, podążanie za wskazówkami jakie nam daje. To nie praca w bólu. To praca dla ciała, a nie przeciw nim.

To także praca z powięzią. Dlatego lubię nazywać ten trening 3D. Bo pracujemy trochę w “trójwymiarze”, wykorzystując pracę na całych taśmach anatomicznych, strategie, które odżywią i zregenerują naszą powięź (dziś przez ekspertów nazywaną już głośno narządem). Czasem się skręcisz, czasem przeciągniesz, czasem ziewniesz, czasem będę kazała zmieniać ustawienie bioder i miednicy w trakcie wykonywania prostych ruchów uruchamiających nogi i ręce jednocześnie.

Lubię pracować kompleksowo. Dlatego trening zawiera także elementy wzmacniania i uruchamiania wszystkich części ciała odpowiedzialnych za dobre zdrowie naszego kręgosłupa. Znajdziesz tam trochę dziwne połączenia i ruchy, aby potem znaleźć się na chwilę w znajomej z jogi pozycji np. psa z głową w dół. Wszystko jednak ma się odbywać na twoich warunkach, na tyle na ile pozwala ci na to twoje ciało na obecnym etapie. Bez sztywnych zasad. Pracujemy także z oddechem i… uśmiechem.

 

Dostęp do tego kursu masz przez pełne 6 miesięcy. Jeśli chcesz go przedłużyć piszesz do nas maila i załatwiamy temat 🙂

ETAP 2:

Dodatkowe treningi Body Movement, czyli odblokowywanie pleców oraz barków. To kolejne dwa specjalistyczne treningi, których celem jest odblokowanie Twojego kręgosłupa, rozluźnienie odcinka lędźwiowego, przywrócenie ruchomości, mobilizacja odcinka piersiowego wraz ze stawami barkowymi.

Czego możesz się spodziewać?

Jeśli należysz do osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej, którą pobolewają plecy, która często czuje sztywność w tej okolicy, budzi się „połamana” lub jesteś osobą, która interesuje się tematem stretchingu, chcesz poznać trochę inspiracji i technik pracy związanej z plecami, w tym przygotowanie do wygięć – znajdziesz tu coś dla siebie.

Jeśli wierzyć opiniom kursantów, czeka cię “najcudowniejsze ruchowe dobro” <3

Do zobaczenia na macie!
Kasia

 

 

Jak się zalogować? Gdzie znajdziesz materiały? Jak odblokować dostęp do kursu? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego filmu. Zapraszam!

 

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
195.00 zł

Leave a Reply

Your email address will not be published.