196 students

Sprzedaz dodatku zakonczona! Jest on dostepny w pakiecie wraz z kursem Body Movement! Sprawdz!

 

Znacie program Body Movement? Jeśli korzystaliście z podstawowego kursu – mniej więcej wiecie czego się spodziewać, a jeśli nie zapraszam do świata, w którym ciało pracuje w pełnych zakresach ruchu, bez bólu, bez napięć w zgodzie z tobą.

Ten dodatek jest tematyczny. Znajdziesz w nim dwa treningi, których celem jest odblokowanie Twojego kręgosłupa, rozluźnienie odcinka lędźwiowego, przywrócenie ruchomości, mobilizacja odcinka piersiowego wraz ze stawami barkowymi.

Czego możesz się spodziewać?

Jeśli należysz do osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej, którą pobolewają plecy, która często czuje sztywność w tej okolicy, budzi się „połamana” lub jesteś osobą, która interesuje się tematem stretchingu, chcesz poznać trochę inspiracji i technik pracy związanej z plecami, w tym przygotowanie do wygięć – znajdziesz tu coś dla siebie.

Body Movement to połączenie ćwiczeń stretchingowych, mobilizujących (przywracających pełną ruchomość), stabilizujących w płynnym flow. Wykorzystujemy ruchy wielopłaszczyznowe, będziecie ustawiać ciało w różnych pozycjach, zmieniających się wolno i płynnie. To czucie własnego ciała, podążanie za wskazówkami jakie nam daje. To praca dla ciała a nie przeciw nim – w waszych własnych zakresach ruchu.

Oznacza to, że nawet jeśli jesteś osobą super-początkującą czy tak zwanym „drewniakiem” – dasz sobie radę!

W treningu numer jeden – pracujemy nad rozciąganiem pleców i kręgosłupa, redukcją napięć, przywracamy plecom ruchomość w skłonach.

W treningu numer dwa – przygotowujemy się na spokojnie do wygięć. Ale nie tylko!
Pracujemy nad mobilnością barków, łączymy techniki powięziowe ze stretchingiem aktywnym. W dalszym ciągu zwracamy dużą uwagę na świadomą pracę z układem nerwowym i odruchem na rozciąganie.

Czego będziesz potrzebować?

  • rolera,
  • długiej gumy fitness (na początek możesz skorzystać z domowej wersji paska),
  • opcjonalnie polecam także zakup małej piłeczki. Nie mamy z nią ćwiczeń, ale poświęcam moment na opowiedzenie wam jak można jej użyć.

Osoby, które korzystają już z podstawowego kursu – znajdą plan pracy z dodatkowymi treningami, które mogą łączyć w pełniejszym programie.

W dodatku znajdziecie także 45-minutowy webinar edukacyjny o kręgosłupie.

Nie musisz kupować pełnego kursu Body Movement, aby korzystać z tego dodatku.
Jeśli jednak uznasz, że chcesz mieć pełen dostęp do całości – zapraszam 
Każdy kursant mający dostęp do pełnych planów, dołącza także do naszej zamkniętej grupy na facebooku. Tam dostajecie ode mnie wsparcie, dodatkowe, darmowe treningi live oraz webinary.

Po zakupie bonusu – masz do niego dostęp przez 6 miesięcy.
Jeśli będziesz chciała korzystać dłużej – będzie możliwość przedłużenia tego dostępu w niższej cenie.

Nie przedłużam! Zajmijmy się już Twoimi plecami i barkami <3
Do zobaczenia na macie!

 

Jak się zalogować? Gdzie znajdziesz materiały? Jak odblokować dostęp do kursu? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego filmu. Zapraszam!

Sprzedaz dodatku zakonczona! Jest on dostepny w pakiecie wraz z kursem Body Movement! Sprawdz!

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
75.00 zł
This course is out of stock

Leave a Reply

Your email address will not be published.