369 students

Kupując ten pakiet, masz dostęp do 2 kursów:
Kurs rozciągania do szpagatu + odcinki dodatkowe + zapis webinaru!

Po dokonaniu zakupu – po godzinie otrzymasz dostęp do kursów. Po zalogowaniu – wystarczy wejść na każdy z nich oraz kliknąć przycisk “DOŁĄCZ”. Osobno z każdym kursem musisz zrobić to samo.

Co znajdziesz w samych kursach?
Szczegółowe opisy znajdziesz klikając w poszczególne kursy.

KURS ROZCIĄGANIA DO SZPAGATU

1. To specjalistyczny kurs z programem na 12 tygodni, ale z dostępem na 6 miesięcy. Znajdziesz tu treningi podzielone na następujące moduły:

  • – Pierwsze dwa treningi są skonstruowane tak, aby budować stabilność, mobilność, odblokowywać i uruchamiać całe taśmy. Już na wstępie chcemy pracować nad potencjalnie słabymi stronami, które być może w późniejszym czasie będą spowalniać twój progres.
  • – Trening numer 3 oraz 4 to praca nad tylną oraz przednią taśmą (także w ujęciu całościowym). Chciałabym, abyście pamiętali, że rozciąganie do szpagatu to nie tylko rozciąganie nóg!
  • – Trening numer 5 oraz 6 to kolejne dwa treningi dedykowane już szpagatowym zakresom.

Wszystkie 6 treningów ułożone jest w odpowiedniej kolejności oraz programowaniu – podzielonym na poszczególne tygodnie. Zwykle masz do wykonania dwa lub trzy treningi tygodniowo. Nie częściej, ponieważ są to treningi dedykowane dość specyficznej pracy. Nie chcemy przebodźcowywać ciała i układu nerwowego. Dlatego zależy mi także, abyście starali się pracować bez bólu, dociskania na siłę.

Podczas wszystkich treningów korzystamy z różnych metod rozciągania. Poczynając od stretchingu aktywnego statycznego, kończąc na metodach dynamicznego flow, stretchingu izometrycznego czy PIR. Korzystamy z dodatkowych technik pracy na odruchach oraz stymulowaniu receptorów odpowiedzialnych za odwrócony odruch na rozciąganie.

W kursie masz także dostęp do webinaru edukacyjnego: TAJEMNICE SZPAGATU!

ETAP 2

Znajdziesz tu dodattkowe treningi szpagatowe. Znajdziesz tam dwa kolejne treningi. Już kompletnie inne. Z nowymi technikami i sprzętami, np. trening z użyciem krzesła oraz technikami stretchingu dynamicznego (flow), a także trening z rozciąganiem power stretch z użyciem gumy. Poznasz przy okazji niesłychanie skuteczne, nowe metody pracy nad zwiększeniem zakresów. Dostęp do dodatku masz przez okres 4 miesięcy. Jeśli po tym czasie uznasz, że nie możesz bez tego żyć, piszesz nam maila: kasia@fitnesswwielkimmiescie.pl i za symboliczną dopłatą wydłużamy Ci dostęp.

To nie jest biblioteka ćwiczeń z rozciąganiem do szpagatu!
————————————————————
To starannie przemyślany 6-godzinny kurs z pełnymi treningami, całym holistycznym warsztatem i moim know-how związanym z tym tematem zebrany przez ostatnie 10 lat pracy. Wraz z kursem dostępne będzie całe programowanie na 12 tygodni. Podczas kursu podpowiadam także, jakie metody warto wdrożyć prócz samego rozciągania. Co może realnie pomoc osiągnąć cel i po jakie dodatkowe narzędzia sięgnąć.

Jeśli jesteś po kontuzji – upewnij się, że Twój obecny stan zdrowia pozwala ci na rozpoczęcie kursu.

Po zakupie kursu dołączam Cię do zamkniętej grupy na FB. Tam jesteśmy ze sobą na stałych łączach. Publikuje dodatkowe materiały, odpowiadam na pytania, robię bezpłatne dodatkowe lekcje i webinary.

Co będzie Ci potrzebne?

Oczywiście cały program na upartego możesz wykonać bez sprzętu, omijając pewne fragmenty lub zamieniając sprzęty na domowe:

1. Matę do ćwiczeń
2. Minimum 2 klocki do rozciągania
3. Roler o standardowej wielkości (będziemy pracować także powięziowo, a za pomocą rolki bodźcować m.in. narząd ścięgnisty Golgiego czy inne mechanoreceptory, które potrzebują innego rodzaju bodźców niż samo rozciąganie). W ostateczności możecie spróbować popracować na pełnej butelce wody (pełnej – znaczy pełnej po brzegi, aby się nie wyginała).
4.  Gumę mini band
5. Dłuższą gumę do pomocy (dostępna we wszystkich sklepach sportowych za ok. 20zł, albo zwykły pasek czy kawałek dłuższego elastycznego materiału).
6. Piłeczkę lub mały wałek (ewentualnie np. coś z stylu opakowania lakieru do włosów, albo rolki do czyszczenia ubrań 😀
7. Opcjonalnie dodatkowe obciążenie np. odważnik kettlebells (będę Cię uczyła kontrolować napięcie mięśniowe podczas rozciągania i pokażę ci czemu ten mały sprzęt może się przydać, ewentualnie znów butelki z wodą).

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEGO ROZCIĄGANIA 🙂

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]

 

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
285.00 zł