29 students

 

Cena obejmuje dostęp do aż 4 kursów!

 • Kurs rozciągania do szpagatu
 • Body Movement – kurs holistycznego rozciągania
 • Rozciąganie do szpagatu – bonusowe odcinki
 • Body Movement – odblokuj kręgosłup i barki

Kupując ten pakiet, masz dostęp do 4 kursów.
—> Rozciąganie do szpagatu oraz dodatku do tego kursu z dwoma kolejnymi specjalistycznymi treningami.
—> Kursu holistycznego rozciągania Body Movement wraz z dodatkiem czyli podobnie dwoma dodatkowymi treningami “Odblokuj plecy i barki”.

Po dokonaniu zakupu – po godzinie otrzymasz dostęp do wszystkich czterech kursów. Po zalogowaniu – wystarczy wejść na każdy z nich oraz kliknąć przycisk “DOŁĄCZ”. Osobno z każdym kursem musisz zrobić to samo.

Co znajdziesz w samych kursach?
Szczegółowe opisy znajdziesz, klikając w poszczególne kursy.

ETAP 1

KURS ROZCIĄGANIA DO SZPAGATU – to specjalistyczny kurs z programem na 12 tygodni, ale z dostępem na 6 miesięcy. Znajdziesz tu 6 godzinnych treningów podzielonych na następujące moduły:
Pierwsze dwa treningi są skonstruowane tak, aby budować stabilność, mobilność, odblokowywać i uruchamiać całe taśmy. Już na wstępie chcemy pracować nad potencjalnie słabymi stronami, które być może w późniejszym czasie będą spowalniać twój progres.

Trening numer 3 oraz 4 to praca nad tylną oraz przednią taśmą (także w ujęciu całościowym). Chciałabym, abyście pamiętali, że rozciąganie do szpagatu to nie tylko rozciąganie nóg! Trening numer 5 oraz 6 to kolejne dwa treningi dedykowane już szpagatowym zakresom. Wszystkie 6 treningów ułożone jest w odpowiedniej kolejności oraz programowaniu – podzielonym na poszczególne tygodnie.
Zwykle masz do wykonania dwa lub trzy treningi tygodniowo. Nie częściej, ponieważ są to treningi dedykowane dość specyficznej pracy. Nie chcemy przebodźcowywać ciała i układu nerwowego. Dlatego zależy mi także, abyście starali się pracować bez bólu, dociskania na siłę.

Podczas wszystkich 6 treningów korzystamy z różnych metod rozciągania. Poczynając od stretchingu aktywnego statycznego, kończąc na metodach dynamicznego flow, stretchingu izometrycznego czy PIR. Korzystamy z dodatkowych technik pracy na odruchach oraz stymulowaniu receptorów odpowiedzialnych za odwrócony odruch na rozciąganie.

W kursie masz także dostęp do webinaru edukacyjnego: TAJEMNICE SZPAGATU.

ETAP 2

Etap, który w tym przypadku mając dostęp do obydwu kursów, możesz połączyć to dodatek szpagatowy. Znajdziesz tam dwa kolejne treningi. Już kompletnie inne. Z nowymi technikami i sprzętami. Znajdziesz tu trening z użyciem krzesła oraz technikami stretchingu dynamicznego (flow) a także trening z rozciąganiem power stretch z użyciem gumy. Poznasz przy okazji niesłychanie skuteczne, nowe metody pracy nad zwiększeniem zakresów.
Dostęp do dodatku masz przez okres 6 miesięcy. Jeśli po tym czasie uznasz, że nie możesz bez tego żyć, piszesz nam maila: kasia@fitnesswwielkimmiescie.pl i za symboliczną dopłatą wydłużamy Ci dostęp.

ETAP 3

BODY MOVEMENT – Kurs holistycznego rozciągania to połączenie ćwiczeń stretchingowych, mobilizujących (przywracających pełną ruchomość), stabilizujących w bardzo płynne flow. Nie znajdziecie tu jednak za wiele stretchingu statycznego – z cyklu: Zostań w pozycji przez 30 sekund. Bo Body Movement to przede wszystkim bardzo płynne flow, wykorzystanie ruchów wielopłaszczyznowych, ustawianie ciała w różnych pozycjach, zmieniających się wolno i płynnie. To czucie własnego ciała, podążanie za wskazówkami jakie nam daje. To nie praca w bólu. To praca dla ciała a nie przeciw nim.
To także praca z powięzią. Dlatego lubię nazywać ten trening 3D. Bo pracujemy trochę w “trójwymiarze” wykorzystując pracę na całych taśmach anatomicznych, strategie, które odżywią i zregenerują naszą powięź (dziś przez ekspertów nazywaną już głośno narządem). Czasem się skręcisz, czasem przeciągniesz, czasem ziewniesz, czasem będę kazała zmieniać ustawienie bioder i miednicy w trakcie wykonywania prostych ruchów uruchamiających nogi i ręce jednocześnie.

Lubię pracować kompleksowo. Dlatego trening zawiera także elementy wzmacniania i uruchamiania wszystkich części ciała odpowiedzialnych za dobre zdrowie naszego kręgosłupa. Znajdziesz tam trochę dziwne połączenia i ruchy, aby potem znaleźć się na chwilę w znajomej z jogi pozycji np. psa z głową w dół. Wszystko jednak ma się odbywać na twoich warunkach, na tyle na ile pozwala ci na to twoje ciało na obecnym etapie. Bez sztywnych zasad. Pracujemy także z oddechem i… uśmiechem.

Przed Tobą 4 godzinne treningi, rozpisane w 8-tygodniowy plan. Nie chcę, aby był sztywny. Niech to będzie tylko propozycja. Ty będziesz czuła, który trening jest właściwy danego dnia, kiedy wsłuchasz się w to czego potrzebuje ciało.

Idea jest taka sama – pracujemy z całym ciałem uważnie! Pozbywamy się blokad w ciele.
Dostęp do tego kursu masz przez pełne 6 miesięcy. Analogicznie – jeśli chcesz go przedłużyć piszesz do nas maila i załatwiamy temat 🙂

ETAP 4

Dodatek do Body Movement czyli odblokowywanie pleców oraz barków. To kolejne dwa specjalistyczne treningi, których celem jest odblokowanie Twojego kręgosłupa, rozluźnienie odcinka lędźwiowego, przywrócenie ruchomości, mobilizacja odcinka piersiowego wraz ze stawami barkowymi.

Czego możesz się spodziewać?
Jeśli należysz do osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej, którą pobolewają plecy, która często czuje sztywność w tej okolicy, budzi się „połamana” lub jesteś osobą, która interesuje się tematem stretchingu, chcesz poznać trochę inspiracji i technik pracy związanej z plecami, w tym przygotowanie do wygięć – znajdziesz tu coś dla siebie.

Nooo z takim pakietem – będziesz miała co robić, także do dzieła!

Uściski
Kasia

 • Kurs rozciągania do szpagatu
  Brak części w tej sekcji
 • Kurs rozciągania do szpagatu - dodatkowe odcinki
  Brak części w tej sekcji
 • Body Movement - kurs holistycznego rozciągania
  Brak części w tej sekcji
 • Body Movement - odblokuj kręgosłup i barki
  Brak części w tej sekcji

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
459.00 zł

Leave a Reply

Your email address will not be published.