Stretchingowe wyjazdy tego sezonu

Stretchingowe wyjazdy tego sezonu

No i nareszcie jest! Już się nie mogłam doczekać aż się tym z Wami podzielę i aż znów będę mogła zobaczyć się z Wami na żywo! Szykuję wspaniałe wyjazdy w tym sezonie, a dziś przedstawiam te ze stretchingiem w roli głównej!

OBÓZ STRETCHINGOWY W TATRACH [27.09-1.10.2022]

Takiego obozu jeszcze nie było!

Coś specjalnie dla stretchingowych freaków wraz z Polskim Centrum Fitness zapraszamy na wyjazd sportowy poświęcony rozciąganiu! W jakże zacnej i błogiej scenerii z widokiem na same TATRY! Treningi? Tak, ale to nie wszystko!

Mamy tu wszystko to, co Flexi tygryski lubią najbardziej! Będą zajęcia praktyczne, ale także warsztaty edukacyjne, dziennie będą to 3 bloki szkoleniowe z naszymi fizjoterapeutami, a także specjalistami z dziedziny stretchingu.

Dla kogo jest ten obóz?

Dla wszystkich, którzy kochają stretching! I dla Grażyny, która dopiero zaczyna i ma poblokowane całe ciało i nie wie jak skutecznie pójść dalej i dla Baśki – instruktorki która jara się tematem ponadprzeciętego pogłębiania zakresów i szuka dalszego rozwoju. To będzie czas dla was i waszych ciał. Będziemy pokazywać wam od strony praktycznej plastykę tego ciała i to, że niemożliwe NIE ISTNIEJE!

JAKIE CZEKAJĄ NA WAS TRENINGI I WARSZTATY?

 1. Rozciąganie oporowe z wykorzystaniem gum – magiczne moce power stretchingu. Kasia Bigos (trenerka)
 2. Mobility beasts – czyli rozkochaj się w mobilizacji. Praca nad przywróceniem pełnego zakresu w stawach i ich wzmocnieniu. Kasia Bigos (trenerka)
 3. Stretching izometryczny vs. Metoda Jacobsona czyli jak skutecznie redukować napięcie mięśniowe. Na tych zajęciach nauczysz się świadomego rozluźniania ciała, a także redukcji stresu. Tu będziemy pracować z całym ciałem. Kasia Bigos (trenerka)
 4. Rozciąganie do szpagatu zakroczno-wykrocznego. Jak zrobić to skuteczniej? Wykorzystanie stretchingu statycznego aktywnego i PIR. Kasia Bigos (trenerka).
 5. Rozciąganie tylnej taśmy w stretchingu dynamicznym – płynne klimatyczne flow. Kasia Bigos (trenerka)
 6. Chill&Relax Stretch przy świecach i jazzie. Kasia Bigos (trenerka)
 7. Czemu warto pracować z czuciem głębokim i jak właściwie się tym zająć? Absolutnie innowacyjny warsztat, który będzie twoim stretchingowym game changerem! Kasia Bigos (trenerka).
 8. Jak wykorzystać opór zewnętrzny (trening siłowy), aby poprawić swoje wyniki w rozciąganiu i przeciwdziałać kontuzjom? Warsztat praktyczny. Michał Sówka (fizjoetrapeuta).
 9. Szpagaty poprzeczne i rozkroczne – oswajamy przywodziciele i odwodziciele, pracujemy nad mobilnością bioder. Kama Nienałtowska (trenerka).
 10. Be more bendy, czyli na warsztat bierzemy piękne wygięcia w tył. Kama Nienałtowska (trenerka).
 11. Golden Bridge – czyli wypracuj najpiękniejszy mostek świata. Kama Nienałtowska (trenerka).
 12. Odblokuj barki. Dlaczego ramiona trzymają? Jakie mogą powstać tam dysbalanse i jak popracować z łopatką? Warsztat praktyczny. Michał Sówka (fizjoterapeuta).
 13. Oddech w stretchingu kontra stabilizacja – czyli jak techniki oddechowe i praca z przeponą i mięśniami brzucha wpływają na twoje rozciąganie. Dominika Nahajowska (trenerka)
 14. Rusz powięź, popraw zakresy! Mechanika powięzi w technice odbicia. Dominika Nahajowska (trenerka)
 15. Baletowe inspiracje w otwieraniu bioder. Dominika Nahajowska (trenerka)

Nauczymy Cię jak budować aktywne zakresy, a na zajęciach poznasz praktyczne zastosowanie wszystkich metod stretchingowych.

Co oprócz edukacji i treningów?

A oprócz edukacji relaks, dobre jedzenie, nowe znajomości i po prostu miło spędzony czas. Na miejscu masz nieograniczony dostęp do strefy spa (sauna, basen, jacuzzi). Wszystko to w naszym ośrodku szkoleniowym, z którym współpracujemy od 8 lat w Murzasichle!

Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych.

Termin:

Termin obozu: 27.09-1.10.2022

Cena wyjazdu:

Cena: 2 500 zł

W cenie: zajęcia, warsztaty, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, woda, przekąski, ubezpieczenie. Cena nie zawiera dojazdu.

Będziecie trenować z najlepszymi specjalistami w Polsce:


1. Kasia Bigos
2. Kama Nienałtowska
3. Dominika Nahajowska znana jako White Point Shoes
4. Michał Sówka
5. Paweł Szczygieł

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Napisz na maila: kasia@fitnesswwielkimmiescie.pl

Chcesz rozłożyć płatność na raty? Nie ma problemu! Jesteśmy elastyczni, a Ty możesz rozłożyć płatność nawet na kilka rat.
Wpłacając zadatek: 500 zł masz gwarancję miejsca. 

Chcesz zapłacić za cały obóz? KLIKNIJ TU I PRZENIEŚ SIĘ DO SKLEPU!

Jeśli potrzebujesz faktury, poinformuj nas o tym przed wpłatą.

Wolisz przelew tradycyjny?
Łap dane do wpłaty zadatku:

12 1050 1025 1000 0090 8104 3649
FITNESS W WIELKIM MIEŚCIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres firmy: UL.PUŁAWSKA 405, 02-801 WARSZAWA
Tytułem: zadatek+imię i nazwisko+Stretch Camp

MASZ PYTANIA?
Czekam na Ciebie:
512158444 Kasia

BODY IN MOTION EDYCJA 2 [18-21.08.2022] BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Ten wyjazd będzie wyjątkowy! Dlaczego? Przeczytajcie do końca! Będzie kobieca energia, będzie mała odcinka od świata w którym wszystko pędzie. U nas na parę dni będzie płynąć.

Jak w otaczającym nas dzikim pędzie, przyhamować? Jak wziąć dłuższy oddech w ciągłej gonitwie myśli, rzeczy, świata? Nie jest to proste, sama z tym  się mierzę. Praca, dom, dzieci, jeszcze dobrze nie zaczął się poniedziałek, a już kończy się piątek. Znajome, co? Pewnie dla każdej z nas. Dlatego chcę zatrzymać się na dłuższą chwilkę razem z Tobą w totalnie kameralnym gronie. Będą zajęcia w stylu slow & flow, medytacja, warsztaty związane z ciałem i duszą, liczę na kobiecy krąg mocy. 4 magiczne dni na totalny reset, pracę z ciałem i głową i oderwanie się od tego co masz do “ogarnięcia’. To będzie czas na przemyślenia, odstawienie telefonu i rozmowy. Czas na podzielenie się kawałkami historii na pobycie z drugim człowiekiem

Zanurzymy się w płynne flow i głęboką relację ze… sobą. Popracujemy nad blokadami w ciele, choć nie tylko. Będziemy mieć czas. Rozciągniemy go trochę i zastanowimy.

Plan zajęć

– Body Movement ze stretchingiem powięziowym;
– Strech jazz session;
– Flow & Good vibes only (trochę intuicyjnego ruchu, piękna muzyka, dobre wibracje);
– Warsztaty związane z progresywnym uwalnianiem napięć;
– Rolowanie i automasaż;
– Yoga Wheel;
– Kobiece kręgi + wieczorne medytacje;
– Weź głęboki oddech – warsztaty oddechowe, wprowadzenie do pracy z nerwem błędnym;
– Taniec z uwalnianiem centrum

Miejscówka i termin

Wszystko to odbywa się w dniach 18-21.08.2022 w wyjątkowym miejscu na Lubelszczyźnie – miejscu, jakim jest Siedlisko Marianna w Przyłęku (okolice Puław i Kazimierza Wielkiego).

Cena wyjazdu

Cena wyjazdu to 1490 zł (dla pierwszych 5 osób 1390 zł).
Liczba osób limitowana. Mam tylko 15 miejsc.

W cenie macie zajęcia, warsztaty, zakwaterowanie, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), ubezpieczenie.
Dojazd na własną rękę.

Chcesz ze mną pojechać?

Chcesz pojechać ze mną? Napisz! kasia@fitnesswwielkimmiescie.pl
W ODPOWIEDZI NA MAILA DOSTANIESZ DANE DO PŁATNOŚCI. MOŻNA PŁACIĆ W RATACH.

Leave a Reply

Your email address will not be published.