O mnie

Home / O mnie

Trenerka i szkoleniowiec w Polskim Centrum Fitness. Dziennikarka – freelancerka, blogerka, mistrzyni Polski i Europy POLE SPORT w kat. duety. Ekspertka ds. efektywnego rozciągania, holistycznego podejścia do pracy z ciałem, bezpiecznego treningu w ciąży i po porodzie. Autorka licznych kursów on-line i specjalistycznych programów fitness’owych i stretching’owych. 

Z wykształcenia dziennikarka, politolog, specjalistka od PR oraz… kosmetyczka 🙂
Z miłości do sportu została także instruktorką fitness oraz pole dance. Od 10 lat działa w branży fitness i wciąż stara się rozwijać! Autorka takich programów treningowych jak: Fireworkout, Fire Stretch, Body Movement czy Yoga Wheel Session.

Dziennikarsko działa jako freelancer – współpracowała z: Samo Zdrowie, Shape, hellozdrowie.pl, Dbam o Zdrowie, Women’s Health, TVN Meteo Active, 4Fun Fit&Dance oraz Eska TV. Czynnie prowadzi tego bloga oraz kanał na youtube o tym samym tytule.

Prowadząca konferencje prasowe oraz ekspert fitness podczas wielu eventów sportowych i tych związanych ze zdrowym trybem życia.
Wraz z mężem Andrzejem Bogdałem prowadzi firmę szkoleniową POLSKIE CENTRUM FITNESS z kursami dotyczącymi branży fitness, a także eventy dla firm i obozy sportowe takie jak POLE DANCE CAMP POLSKA.

Osiągnięcia Sportowe:

  • Wyróżniona i nagradzana na wielu eventach za profesjonalizm trenerski,
  • Kobieta Roku Glamour 2018;
  • Pierwsze miejsce na zawodach Essensai Champonship 2017 w kat. duety,
  • Drugie miejsce za zawodach Pole Dance Show w kiecach w kat. solo profesjonalistki,
  • Mistrzyni Polski i Europy Pole Sport 2015 w kategorii duety,
  • Złota medalistka Pole Art Spain 2015 w kategorii duety,
  • finalistka Pole Art Polska 2015 w kategorii solo profesjonalistki i duety.

Skontaktuj się ze mną!