Bigosowy catering w Masterdieta

Home / FITNESS / Bigosowy catering w Masterdieta
Bigosowy catering w Masterdieta

MAMY TO!
IT IS OFFICIAL!

Mamy własne dedykowane menu w MasteDieta! Wiele z Was dobrze rozkminiała! Nie jest to nasza firma cateringowa, ale przygotowaliśmy dla zaprzyjaźnionej z nami Masterdiety nasz Bigosowo-Bogdałowy jadłospis. Cieszymy się bardzo, bo wiem, że wielu osobom takie rozwiązanie może okazać się przydatne. Kiedyś nawet przez chwilę wpadliśmy z Endrju na szalony pomysł otworzenia własnej firmy cateringowej, ale na szczęście szybko wybiliśmy to sobie z głowy. Tym bardziej jednak jaramy się tym, że możemy mieć własne menu i nie musimy stawiać wszystkiego na głowie.

Kiedy napisali do mnie z tą propozycją – odmówiłam. Pierwszym i najważniejszym argumentem był dla mnie temat plastiku. Nie przekonują mnie argumenty o tym, że się rozkłada. Korzystając z cateringu 1,5 roku wcześniej zrezygnowaliśmy głównie ze względu na piętrzące się każdego dnia pod sufit stosy plastiku. Aż fizycznie bolało mnie serce. Powiedziałam NIE!
Im także tak powiedziałam i postanowiłam być konsekwentna.
Niebawem odezwali się ponownie. Zapytali czy jeśli wprowadzą opakowania BIO i nie będą miały nic wspólnego z plastikiem – czy wtedy będę na tak.
Przemyślałam tą sprawę i uznałam, że to może być naprawdę fajny temat. Miałam jednak kilka warunków – które będą spójne ze mną:

– opakowania w pełni bio,
– szklane opakowania na soki,
– wyeliminowanie wieprzowiny i wołowiny z menu w którym jest mięso (głównie z powodów tego co aktualnie dzieje się na świecie L )
– nie pakujemy plastikowych sztućców,

Zaczęliśmy rozmowy, wymianę pomysłów, aż przy naszej współpracy oraz dietetyka Masterdiety powstał nasz jadłospis. Czym się charakteryzuje?


Dieta Występuje w trzech wariantach:
– standardowej,
– wegetariańskiej z rybą,
– wegetariańskiej.

Są one w dwóch kalorycznościach 1500 i 1800 kcal.
Ceny jak zawsze przy tego typu zamówieniach różnią się w zależności od tego na jaki okres czasu są zamówione. To znaczy zamówienie na tydzień wyniesie więcej niż to na miesiąc.
Cena ze względu na opakowania jest nieznacznie wyższa, ale liczę na zrozumienie w tej kwestii.

Menu jest przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Zbilansowane pod względem
makroskładników, a także witamin z grupy B i wapnia. Wzbogacona białkiem
z chudego mięsa, ryb, nabiału i roślin strączkowych. Składa się ze
śniadań białkowo-tłuszczowych, dwa razy w tygodniu występują owsianki
lub jaglanki na mleku roślinnym. Jadłospis zawiera zwiększone ilości
świeżych warzyw i owoców w postaci koktajli i sałatek przygotowywanych
na drugie śniadania i podwieczorki. Co ważne – dieta skomponowana jest tak, że mogą z nej bezpiecznie korzystać kobiety w ciąży oraz mamy karmiące – o ile nie mają nietolerancji lub przeciwwskazań do spożywania produktów z laktozą.

Mam także – drobny, ale zawsze rabat, jeśli ktoś miałby ochotę skorzystać:

Kod: KASIABIGOS5

Wszystkie szczegóły dotyczące zamówień znajdują się na stronie: https://masterdieta.pl/kasia-bigos-masterdieta

My testujemy już od tygodnia! Być może będą jeszcze jakieś małe zmiany, ale generalnie jest naprawdę pysznie! Liczymy także na sugestie z Waszej strony <3

Leave a Reply

Your email address will not be published.