Fire Workout League – trenuj i pomagaj

Fire Workout League – trenuj i pomagaj

Są takie tematy, które leżą mi na sercu od dawna. Długo zastanawiałam się jak je rozwiązać, aż wreszcie wpadłam z moją ekipą na taki plan! Z ogromną i niekrytą przyjemnością informuje o nowym projekcie, który stworzyliśmy dla miłośników treningów, ale z myślą o potrzebujących!

Pierwsze założenie było skromne. Tworzymy team, przygotowujący was do licznych fitnessowych wyzwań, biegów Spartan Race, stawiający przed wami za każdym razem nowe zadania! Potem zaczęłyśmy się zastanawiać jak dzięki temu możemy pomóc innym.
Nie zliczę nawet mali, które spływają do mnie każdego dnia z prośbami o pomoc od rodziców chorych dzieci, od fundacji, które każdego dnia walczą o życie zarówno ludzi jak i zwierząt. Chcemy pomóc i mamy nadzieję, że Wy będziecie w tym ważnym projekcie razem z nami.

Chcemy organizować dla was totalnie darmowe, plenerowe treningi. Każdy inny, ciekawy, wymagający. W zamian liczymy na Wasze jak najliczniejsze przybycie, moc energii, motywacji, uśmiech i chęć pomocy komuś kto jej potrzebuje. Każdy trening będzie dedykowany innej osobie. Czasami będzie to mały chłopiec czy dziewczynka, czasami dom dziecka, innym razem będziemy pomagać zwierzakom lub zbierać na edukację dla dzieciaków z Madagaskaru. Uwierzcie nam – potrzeby są ogromne!

Każdy, absolutnie każdy grosz będzie przekazywany w ręce potrzebujących.

Ponieważ sama nie mam aż takich mocy przerobowych, chciałabym przedstawić Wam dwie nowe instruktorki, które będą moimi rękami i logistycznymi mózgami ♥
Kasia Baran i Natalia Wyszkowska

To dzięki nim udało się to stworzyć.

Mam nadzieję, że z czasem będzie nas – trenerów chcących wesprzeć projekt znacznie więcej 🙂 Inauguracją będzie wydarzenie BIG BENG, które odbędzie się 1 kwietnia przy Polu Mokotowskim. Powitamy was na tym spotkaniu wszystkie trzy i razem poprowadzimy godzinny trening. Nie ma tu żadnego żartu. Bierzemy temat zupełnie serio, bo naszą pierwszą potrzebującą jest bardzo chora Emilka.
Dlatego nawiązujemy współpracę z Fundacja Rycerze i Księżniczki

Oto historia Emilki:
“Jak miałam 8 lat, w sierpniu 2012r zdiagnozowano u mnie guza tylnej jamy czaszki – medulloblastoma typ IV wg WHO…” – słowa, które w ustach 12-letniej dziewczynki, od 4 lat zmagającej się z potworna chorobą, brzmią niczym dźwięk tłuczonego szkła!

Rodzice podjęli rozpaczliwą walkę i zastawili dom. Dzięki pomocy rodziny i przyjaciół, mogą na bieżąco stosować odpowiednie suplementy i witaminy. Emilka czuje się dobrze, kontrolne badania pokazują, że choroba lekko się cofnęła i nie postępuje, więc można planować dalsze leczenie. Znów od września zacznie naukę w domu, mając nadzieję, że za jakiś czas wróci do szkoły i przyjaciół. Lecz nikt nie wie, ile jeszcze czasu zostało. Czy choroba nagle nie ruszy z miejsca i odbierze to co do tej pory wywalczono, nie oglądając się na koszty.

Nadzieją na całkowite wyleczenie, jest współpraca amerykańskiego i niemieckiego zespołu. Emilka poddana zostanie terapii dr. Burzyńskiego z kliniki w Houston Stanach Zjednoczonych, oraz immunoterapii,która jest najnowszym odkryciem medycyny, nagrodzonym w 2011r nagrodą Nobla!
czytaj więcej: http://wyborcza.pl/1,75402,10397141,Medyczny_Nobel_w_cieniu_smierci.html.

Całe leczenie odbywać się będzie w Dippoldiswalde w Niemczech. Koszt tych obu terapii wraz z kosztami okołomedycznymi to około 1 500 000 złotych!. Żadna z nich nie jest refundowana. Ta faza leczenia może trwać nawet 18 miesięcy! Rodzice zwracają się z apelem o pomoc dla ukochanej córki do wszystkich ludzi dobrego serca. Pomóżcie Emilce, którą tak ciężko doświadczył los, by ich starania nie poszły na marne. Każdy z Was jest ważny w tym łańcuszku płynącego dobra, nie myśl „nie wiele mogę”, bo razem możemy wszystko!!! Sprawcie, by ten straszny wyrok wydany przez los, nigdy nie został wykonany!

Podczas treningu będziemy mieć puszkę, ale osoby które nie mogą przybyć, a chcą pomóc też mogą to uczynić. Niżej podaję dane.

www.rik.pl/emilka

FUNDACJA RYCERZE I KSIĘŻNICZKI
UL. ZAGÓJSKA 2/4 /85
04-101 Warszawa
PKO Bank Polski SA
90 1020 1042 0000 8902 0324 4142
tytułując przelew:
„DAROWIZNA DLA EMILKI”

Leave a Reply

Your email address will not be published.