274 students

Jesteś w ciąży? Poszukujesz bezpiecznego treningu w tym szczególnym czasie?
Dobrze trafiłaś!

Jestem mamą i za chwilę będę podwójną mamą. Jak trener pracuje już 10 lat, od 3,5 roku jestem szkoleniowcem i zajmuję się uczeniem innych.
Od 2,5 roku nie tylko pracuję z kobietami w ciąży i po ciąży, ale prowadzę także kursy i szkolenia z zakresu bezpiecznego treningu ciężarnych i kobiet po porodzie podczas szkoleń stacjonarnych oraz tych prowadzonych on line. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi trenerami, fizjoterapeutami, doulami, położnymi czy wreszcie przyszłymi mamami.

Teraz jestem w drugiej ciąży i spełniam marzenie. Odkąd urodziłam Różyczkę, marzyłam, by stworzyć kompleksowy, profesjonalny program dla kobiet w ciąży, z którym będą mogły bezpiecznie i optymalnie trenować, dbać o swoje samopoczucie, zdrowie, przygotowywać się do aktywnego porodu, przeciwdziałać dysfunkcjom, które pojawiają się trakcie ciąży i po ciąży oraz ułatwić powrót do sprawności po porodzie.

Przed Wami pierwsza z trzech części kursu dedykowana kobietom w pierwszym trymestrze oraz w drugim trymestrze ciąży. Nie znaczy to jednak, że kobiety w trzecim trymestrze nie mogą wykonywać tych treningów. Są one w pełni bezpieczne, a ćwiczenia tam zaprezentowane mają swoje łatwiejsze wersje.

WAŻNE: Zanim kupisz kurs – upewnij się, że nie masz przeciwwskazań do aktywności fizycznej. Najlepiej najpierw uzyskać zgodę swojego lekarza prowadzącego.

Po zakupie kursu Bezpieczny trening w ciąży masz dostęp do:

4 specjalistycznych pełnowymiarowych 45-50 minutowych treningów. Znajdziesz wśród nich treningi wzmacniające, rozciągające, specjalistyczny trening z dedykacją dla mięśni dna miednicy plus edukacyjny wstęp.

4 krótszych 20-minutowych treningów dedykowanych poszczególnym partiom ciała czy tematom. Wśród nich: wzmacnianie i modelowanie mięśni nóg w ciąży, otwieranie i mobilizacja bioder, lekcja z nauką oddechu przeponowego, lekcja z nauką relaksacji mięśni dna miednicy.

godzinnego edukacyjnego webinaru dotyczący bezpiecznego treningu kobiet w ciąży. Znajdziesz w nim informacje dotyczące tego na co stawiać w tym szczególnym czasie, a czego jednak unikać. Na co zwrócić uwagę podczas pracy, jak oddychać, które ćwiczenia i w jaki sposób mogą wpływać na powiększanie się np. do dużego, niefunkcjonalnego rozejścia mięśnia prostego brzucha i jak już od początku ciąży temu przeciwdziałać.

przykładowego planu pracy rozpisanego na 10 tygodni. Nie musisz z niego korzystać. Ale oczywiście możesz. W każdym z tych tygodni czekają na Ciebie treningi ułożone w określonej kolejności.

– Ponadto przygotowałam dla Ciebie na każdy tydzień dodatkowe zadania, ćwiczenia oraz lekcje. To będzie taka mała praca domowa do zaliczenia na każdy tydzień, dzięki czemu cały plan pracy będzie dla Ciebie jeszcze bardziej optymalny.

– Są tutaj też afirmacje na każdy tydzień a także karty pracy, które możesz pobrać w PDF.

W trakcie kursu zwracam uwagę na wszystkie najważniejsze aspekty związane z bezpieczeństwem, postawą ciała, nauką oddechu przeponowego, techniką.

Co się przyda?

– mata,
– duża piłka (choć nie obligatoryjnie. Możesz zastąpić ją poduszkami tak, aby mieć podwyższenie;
– mała piłka fizjoterapeutyczna (choć możesz ją zastąpić zwykłą domową miękką piłką do gry, tylko należy upuścić z niej trochę powietrza);
– guma mini band;
– dłuższa guma fitness (dziewczyny używają na domowy użytek rajstop) 😀
– dwie butelki wody bądź dwa handelki.

Po zakupie masz dostęp do kursu przez 9 miesięcy.
Dołączasz także do zamkniętej grupy na fejsie, gdzie możesz liczyć na moje pełne wsparcie i dodatkowe materiały.

Jeśli jesteś zainteresowana – w Polskim Centrum Fitness (naszej firmie szkoleniowej) stworzyliśmy także profesjonalny materiał szkoleniowy z zakresu treningu kobiet w ciąży i po ciąży. Niżej kilka najważniejszych informacji:

Szkolenie ONLINE zawiera najważniejsze ćwiczenia w ciąży oraz niezbędne informacje związane z omawianym tematem. Wraz z fizjoterapeutką uroginekologiczną Natalią Wawszczyk, Kasią Wawrzycką, trenerką i terapeutką mięśni dni miednicy m. Bebo oraz ze mną we własnej osobie zebrałyśmy w kilka godzin najistotniejsze fragmenty z naszego szkolenia stacjonarnego i ubrałyśmy w najbardziej czytelną formę kilkunastu lekcji.
To 5 godzin szkolenia podzielonego na 15-30 minutowe lekcje, podczas których omawiamy wybrane zagadnienia. Szkolenie ma formę teoretyczno-praktyczną. Prócz omówienia poszczególnych zagadnień, zebrałyśmy do tego bibliotekę ćwiczeń, które szczegółowo opisujemy i tłumaczymy.

Szkolenie ma też główny podział związany z:

  1. TRENINGIEM KOBIET CIĘŻARNYCH
  2. BEZPIECZNYM POWROTEM DO AKTYWNOŚCI PO PORODZIE
    Po zakupie kursu treningowego, mamy dla Ciebie aż 100 zł zniżki na szkolenie ON LINE (Kupon zniżkowy dostaniesz od nas na maila).
    LINK DO SZKOLENIA:

Co znajdziesz w kursie? Jak wygląda od środka? Zapraszam na krótki filmik wprowadzający 🙂

Jak się zalogować? Gdzie znajdziesz materiały? Jak odblokować dostęp do kursu? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego filmu. Zapraszam!

 

Przejdźmy przez tę ciążę aktywnym krokiem razem!
Kasia

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
145.00 zł

Leave a Reply

Your email address will not be published.