Nominacja – Kobieta Roku Glamour

Home / FITNESS / Nominacja – Kobieta Roku Glamour
Nominacja – Kobieta Roku Glamour

Kiedy człowiek chce powiedzieć, że nic w życiu nie jest w stanie go zaskoczyć, to niech lepiej przemyśli sobie ten temat 100 razy. Wszystko może cię w życiu zaskoczyć – najpewniej w najmniej spodziewanym momencie. No i mnie ostatnio zaskoczyło! Okazało się, że Bigos została nominowana w tym roku do tytułu Kobiety Roku Glamour w kategorii Fit, Health & Beauty!
Myślę sobie:

– SAY WHAAAAT?
Ja? To chyba jakaś pomyłka. Ale nie. Jednak nie. Szok i niedowierzanie po paru dniach przerodziły się w mega radość! Wiecie czemu? Nie, nie dlatego, że mam parcie na szkło. Ale skoro nominowali mnie – pracusia jakich mało, który przyjechał do dużego miasta ze swojego rodzinnego Kraśnika, nie mając zielonego pojęcia co go czeka – bez dachu nad głową i z 1000zł w kieszeni, bez pracy i właściwie to bez niczego, to znaczy, że warto walczyć o swoje. Nie, nie martwcie się – nie będzie to rzewna historia z rzygiem tęczy w tle. Piszę to, po to by przekazać Wam, że nie ma na tym świecie rzeczy niemożliwych. Że podążanie za własną pasją, słuchanie tego głosu, który gdzieś w środku ciebie mówi dokładnie czego mu potrzeba jest gwarantowanym kluczem do szczęścia. Od lat pracuje jak oszalała. Mało mam wolnych weekendów, mało wytchnienia. Nikt niczego nie podstawia mi pod nos, a najlepszych rzeczy jakich się nauczyłam, nauczyłam się po 25 roku życia.
Nie szczególnie liczę na wygraną w plebiscycie, ale to jak bardzo cieszę się z tej nominacji – jest moje! Cieszę się zwłaszcza dlatego, że obecnie jest naprawdę wielu trenerów i ludzi “sportu”, którzy mają znacznie więcej fanów, są bardziej znani, ba! Pewnie ABS też mają lepszy. Czuję się więc absolutnie wyróżniona i doceniona. Czemu wam to piszę? Bo to dla mnie ważny kawałek życia zawodowego i w sumie dość szczególny moment. Chciałam się nim podzielić. Cholera wie kiedy znów mnie gdzieś nominują 😀

Tak czy owak, jeśli uważacie, że jednak nie znalazłam się tu przez przypadek, będę bardzo wdzięczna za wsparcie. Można to zrobić wysyłając sms o treści: KRG.27 na numer 72550 (koszt to 2,24zł)

A także głosując klikając po prostu w moje nazwisko na stronie:

http://www.glamour.pl/krg/

Wygląda to tak:

Tytuł “Kobieta Roku Glamour 2016” zostanie przyznany tej osobowości w danej kategorii, na którą zostanie oddana największa ilość głosów sms-owych i on-linowych. Opis zwycięskich osobowości zostanie zamieszczony w październikowym numerze magazynu Glamour (10/2016). Osoby wybrane w każdej kategorii zostaną uhonorowane przez Organizatora symboliczną statuetką “Kobieta Roku Glamour 2016” podczas uroczystej gali. Glosowanie trwa do 17.08.2016 r do godziny 23:59.

20160810_092920

20160810_092955

Leave a Reply

Your email address will not be published.