Obozy fitness i pole dance – kalendarium 2018

Home / FITNESS / Obozy fitness i pole dance – kalendarium 2018
Obozy fitness i pole dance – kalendarium 2018

Wiecie, że ten rok jest dla mnie rokiem wyjątkowym! Przyszła na świat nasza córcia i od teraz moim centrum wszechświata jest ona. Zmieni się też odrobinę forma mojej pracy, ale w zasadzie to po prostu postanowiliśmy z Andrzejem trochę wszystko przemeblować i zrobić listę priorytetów. Na pierwszym miejscu będą wyjazdy sportowe, szkolenia oraz oczywiście zajęcia (już się nie mogę doczekać aż wrócę na salę).
No i a propos wyjazdów. Dostaję mnóstwo maili z pytaniami jak, gdzie, co i w ogóle.
Postanowiłam więc uporządkować temat i rozpisać nasze wyjazdy w tym roku.
Zacznę od wyjazdów pole dance, bo miejsca na campy rozchodzą się zwykle z prędkością wiatru, co niezmiennie mnie cieszy, a poza tym w tym roku czekają na was aż 4 różne obozy.

20-25 marzec
POLE DANCE CAMP POLSKA ACRO EDITION

Image To już VII edycja wyjazdowego projektu szkoleniowego. Zawsze dbamy o najwyższą jakość tych campów, bowiem ludzie, którzy z nami jeżdżą, darzą nas olbrzymim zaufaniem. Dokładamy więc najwyższych starań, by byli w 100% zadowoleni (może trochę zmęczeni i zmasakrowali, ale jednak szczęśliwi).

Najbliższy camp to 6 dni, czyli około 40h szkoleń, warsztatów, seminariów z trenerami, którzy nie tylko są jednymi z najlepszych zawodników Pole Dance, ale są także doskonałymi nauczycielami. Razem z naszym team’em stworzyliśmy kompleksowy program z podziałem na grupę początkującą/ średniozaawansowaną/ zaawansowaną.

Łączymy zajęcia pole dance, ale także zajęcia z akrobatyki sportowej. Obie te dyscypliny ściśle się ze sobą łączą i stworzyliśmy program, który sprawi, że stawanie na rękach, przejścia w przód, tył czy bokiem przestaną być strachliwym tematem tabu. Prócz tego warsztaty z różnych technik skutecznego rozciągania, contorsion wraz z ćwiczeniami poprawiającymi dynamikę, siłę, flow czy umiejętności stania na rękach i wyginania się w chińskie 8.
Naszym planem jest zbudowanie w waszym ciele solidnych fundamentów koniecznych do robienia zdrowych i bezpiecznych progresów.

LINK DO WYDARZENIA —> KLIK KLIK

WOLNE MIEJSCA: BRAK

28.04 – 3.05
POLE DANCE CAMP POLSKA WONDER WOMAN EDITION
wydarzenie pdcp
Majówkę odpalamy z półobrotu i ogarniamy camp, jakiego jeszcze nie było! Zapraszamy Was na zupełnie nową odsłonę naszego obozu, którą nazwaliśmy zgodnie z jej odlotowością Wonder Woman!

Cała edycja WONDER WOMAN oznacza dla was dwie opcje 😊
Wy sami wybieracie część warszatów i formę programu dla siebie.
Pierwsza będzie opierała się mocno na tańcu. Będzie exotic, high heels, elemety klasyki, super floorworki, warsztaty podstaw jazzu.
 Dla tych, co nie przepadają za tańcem mamy do zaoferowania bramkę numer dwa, czyli więcej zajęć wzmacniających, siłowek, handspingowych atrakcji, acro stylu.
 Wszystkich obowiązują zajęcia pole dance’owe of course, czyli mnóstwo comboców, nowych trików, warsztatów no gravity, spinowych wariacji, warsztaty budowania kreatywności rurkowej, warsztaty o tym jak dbać o obręcz barkową, warsztaty z rolowania, ciśnięcie ABS’ów jak z bajki.
Każdy, absolutnie każdy znajdzie tu swoją pole dance’ową bajkę!

Mamy bardzo liczną kadrą i cholernie urozmaicony program!
Będzie dużo integracji, wypad na termy, ogniska i wspaniały klimat!

LINK DO WYDARZENIA —> KLIK KLIK

WOLNE MIEJSCA: MAMY TROCHĘ WOLNYCH MIEJSC 🙂
ZAPISY: poledancecamppolska@gmail.com

20-20 LIPIEC
POLE DANE CAMP POLSKA STAR EDITION

To edycja specjalna z super gwiazdą zza granicy. Wciąż utrzymujemy ją w tajemnicy, ale możemy obiecać, że to nazwisko zna absolutnie każdy 🙂 Będzie z nami na całym obozie – szkolić i prowadzić warsztaty wraz z polską kadrą. Trwają przygotowania tego obozu, więcej info już w drugiej połowie marca. Wówczas ruszą także oficjalne zapisy.
Nie, nie tym razem gwiazdą nie będzie Slava Ruza, ale jeszcze kiedyś na pewno go zaprosimy 😉
IMG_0038 kopia

4-9 WRZESIEŃ
POLE DANCE CAMP POLSKA ART EDITION

No i tu będzie się działo też na grubo! Także będziemy gościć gwiazdę i to turbo gwiazdę <3
Program będzie dość zróżnicowany, ze względu na motyw przewodni jakim jest temat Pole Art!
Więcej szczegółów już w maju! Wtedy także ruszą zapisy. Pamiętajcie, że każdy camp publikowany jest także na stronie www.poledancecamppolska.pl w zakładce zapisy 🙂IMG_3076 kopia — kopia

OBOZY FITNESS

8-11 marzec
FITNESS CAMP WINTER EDITON

26000952_1532703683449319_5351015424599153118_n
Kto powiedział, że zima nie jest idealnym momentem na fitnessowy wypad? W połączeniu z białym szaleństwem będzie to opcja na szóstkę z plusem!
Ruszamy z nowym sezonem sportowych obozów! Na samym początku zabieramy was w malownicze tereny Beskidu Śląskiego, a dokładnie do Szczyrku. Kto był z nami w tym miejscu dokładnie wie jak bajecznie prezentują się te tereny zimą.
To już nasz 9 fitnessowy wyjazd, jesteśmy więc zwarci gotowi i przygotowani na wszystko! Dla was z kolei przewidujemy moc sportowych atrakcji i wspaniale spędzony przedłużony weekend.
Obóz zaczynamy wspólną kolacją – w czwartek, a kończymy obiadem w niedzielę.

CO W PLANIE?

– 3 treningi dziennie (Fireworkout, Kettlebells, trening biegowy, FireStrech i inne treningi terenowe),
– wycieczki górskie,
– wykład dotyczący planowania treningu i regeneracji,
– odnowa biologiczna w hotelu Gołębiewskim w Wiśle,
– góralskie ognisko,

Dodatkową atrakcją jest możliwość wyjścia na stok i jazdy na nartach lub desce z opieką instruktora. To wy decydujecie, czy wolicie szaleństwo na stoku czy bardziej treningowe opcje 

Zapewniamy pełne wyżywienie (3 posiłki) + fit przekąski od naszych partnerów. Będzie smacznie i zdrowo!

CENA: 830 zł
LINK DO WYDARZENIA
—> KLIK KLIK
WOLNE MIEJSCA – MAMY 🙂
ZAPISY: fitnesscamppolska@gmail.com

13- 18 lipiec
FITNESS CAMP SUMMER EDITON

14012838_10210249227895894_1932512319_o
Bardzo kompleksowy wyjazd w polskie góry! Masa fitnessu! Zapraszamy ekipę, która przeniesie was w takie zakątki fitnessowego świata, że każdy miłośnik sportu znajdzie tu coś dla siebie. W programie różnorodne zajęcia fitness, wycieczki górskie, raffting po Dunajcu.
Będzie także gość specjalny!
Przewidujemy opcję dla rodzin z dziećmi i organizujemy opiekę animatora dla maluchów. Więcej szczegółów już niebawem.

ZAPISYfitnesscamppolska@gmail.com

20-23.09 
FIT WEEKEND MAZURY
IMG_9707-560x400

Krótki, acz intensywny wypad fitnessowy na Mazury. Kto był, ten wie, że mamy kapitalne miejsce i jeszcze bardziej kapitalny program! W tym roku będzie to bardzo wyjątkowy wypad.
Więcej szczegółów niebawem.

ZAPISYfitnesscamppolska@gmail.com

5-12 LISTOPAD
MALAGA FITNESS CAMP

IMG_8652
Czyli fitnessowy wyjazd za granicę. Ale jaki wyjazd! Data jest póki co wstępna, ale będziemy niebawem potwierdzać tą informację. Malaga o tej porze jest piękna, a temperatury sięgają 20-23 stopni. Mamy wspaniały obiekt z pełnym zapleczem sportowym, nie wspominając o przepięknych widokach i treningach zarówno na plaży, jak i przy basenie z widokiem na morze!
Więcej szczegółów niebawem.

ZAPISYfitnesscamppolska@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.