Pole Camp – acro & aerial edition – fotorelacja

Home / POLE DANCE / Pole Camp – acro & aerial edition – fotorelacja
Pole Camp – acro & aerial edition – fotorelacja

Jedenasty Pole Camp dobiegł końca! Nie mogłoby zabraknąć na blogu podsumowania z tego wydarzenia. Te obozy przeszły już do tradycji. Odbywają się cyklicznie od 2016 roku. Każdy pełen ludzi z zajawką, niektórzy jadąc nie spodziewają się ile treningów tak naprawdę ich czeka. Inni wiedzą o tym doskonale i ciągle wracają po więcej. Niekwestionowani rekordziści byli na 6 obozach(!)

W tym roku postanowiłam troszkę namieszać i urozmaicić nieco nasze standardowe “menu”. I tak nasz acro camp awansował na acro & aerial camp – czyli połączenie pole dance, akrobatyki i zajęć powietrznych na aerial hoop. Nie będę kłamać było bardzo intensywne, ale kiedy obserwowałam przełamywanie lęków, pokonywanie barier i codzienny progres i mega frajdę z uczestniczenia przez nich w nowych zajęciach, nabierałam przekonania, że chyba połączenie się udało.

Zimowa edycja pole campów jest bardziej „sportową” wersją tych obozów. Skoncentrowaną na pole dance’owych trikach, budowaniu siły, skillów i wielu zajęć okołotematycznych towarzyszących rurce. Najmniej jest tu tańca i elementów typu art. Ale umówmy się – mnóstwo jest osób, które to właśnie to  rurce kochają najbardziej. Ogromnie się cieszę tym, że tak wielu osobom z całej Polski udało się dotrzeć i po raz kolejny zbudować świetną, mega pozytywną atmosferę daleką od jakiejkolwiek rywalizacji. Ekipa szybko się zintegrowała i wzajemnie wspierała. To dla mnie niezwykle ważny element pole campów – i jako mamasita Bigos – zawsze będę tego pilnować.

Co w programie?
Każdego dnia zajęcia akrobatyki – na specjalistycznym sprzęcie. 2 godziny zajęć pole dance, zajęcia powietrzne z udziałem aerial hoop, stretching, nauka stania na rękach, zajęcia yoga wheel, acro yoga czy inne tematyczne warsztaty.
W sumie trenowaliśmy około 5-6h dziennie. Staram się, aby podczas wyjazdu nie zabrakło elementów dobrej zabawy: imprezki przebierane, konkursy, wspólne tworzenie czegoś, zabawa, wieczory filmowe! Wierzcie mi lub nie, ale wkładam w to dużo serducha, a dzięki wsparciu wielu ludzi udaje się to robić już 3 lata.

Jestem mega wdzięczna za świetną kadrę, które wciąż chce ze mną współpracować i która (przyrzekam!) zawsze daje z siebie wszystko. Marta Witecka – w tym roku przyjechała do nas prosto z Niemiec <3, Kuba Kazikowski już po raz czwarty prowadził genialnie zajęcia akrobatyczne, Martyna Majak zaraziła po raz pierwszy choć mam nadzieję – nie ostatni wiele osób zajawką do kół! Agnieszka Piaskowska – która jest pole kotem jakich mało! Niezmiennie towarzyszą mi także Kasia Kwaśniewicz, która w tym roku przygotowała świetne warsztaty z Contorsion i nauki bycia tu i teraz. Kaja Waseńczuk – człowiek przezdolny przygotowała szalone choreografie dla każdej grupy i super triki. Andrzej zajął się rolowaniem z Blackrollem, a ja i zajęciami i innymi tematami organizacyjnymi.
Dziękuję także Magdzie – zwanej Januszem Boguszem za pomoc przy całej tej organizacji.

Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych przez Kasię Milewską.

Oficjalnie wszystkim firmom, które mnie wspierają i dzięki którym wyjazdy są bogate także w liczne dodatki, ubrania dla uczestników, suplementy czy zdrowe przekąski.
Reebok, Arla Protein, Yves Rocher, Chias, Herbalife, Dushko Sportswear, Fly High Airtrack Academy, Ilovepoledance.pl, Pole4All, Mali Art, Eagle Pole Wear, Chilli.co, Blackroll


 

Leave a Reply

Your email address will not be published.