Takiego eventu jeszcze nie było! Już 24 lipca FIT MEETING!

Takiego eventu jeszcze nie było! Już 24 lipca FIT MEETING!

To pierwsze takie wydarzenie! Czyli FIT CONVENT w wersji delux! Zbyt długo czekaliśmy na możliwość spotkania w realu. Teraz chcę Was porwać na cały dzień. Będą super treningi, pyszne żarcie, piknik, niespodzianki, wspaniała integracja! Dołączysz?

Z tęsknoty za drugim człowiekiem

2 lata! Tyle przerwy miałam w zasadzie od treningowych spotkań w realu. Poza szkoleniami instruktorskimi nie miałam na to szans. I muszę Wam powiedzieć, że dawno już tak za niczym nie tęskniłam. Kocham swoją pracę, uwielbiam tworzyć nowe programy i kursy on line, lubię iść w nowe, ale nic nie zastąpi prawdziwego kontaktu z drugim człowiekiem. Pomysł kiełkował jakiś czas, aż wreszcie nabrał realnych kształtów. To będzie całodzienne wydarzenie na full wypasie. Potrzebowaliśmy do tego fajnej przestrzeni – bez zgiełku miasta z jednoczesnym zapleczem gastro i możliwością przeniesienia się na dużą salę w razie niepogody (choć takiej opcji nie przewiduje!)
Będzie to dzień obfitujący w różnorodne treningi, wspólnie spędzony czas i piknik z pysznościami!

Dla kogo jest to wydarzenie?

Dla każdego, kto ma ochotę spędzić z nami fantastyczny dzień i wspólnie potrenować w różnorodny sposób. Nieważne, czy trenujesz długo, czy jesteś zupełnie początkująca. To będzie idealnie urządzona niedziela. Nie ukrywam jednak, że duże znaczenie ma tu fakt możliwości przyjechania całą rodzinką! Ponieważ jest z nami na pokładzie animatorka, która w trakcie treningów dorosłych zabiera dzieciaki w świat magicznych przygód. Będą na nich czekać tematyczne warsztaty, więc Ty trenujesz, oni bawią się w najlepsze!
Na miejscu – na zewnątrz jest plac zabaw, a w hotelu sala zabaw dla dzieci Wszystko do naszej pełnej dyspozycji. Możesz także wciąż starą, starego, brata, siostrę, męża, nie-męża i pobyć wspólnie. Bo mamy także przewidziane rodzinne aktywności.

Jaki jest plan dnia?

Musicie zarezerwować cały dzień! Ale po kolei!

11:00- 11: 45 powitanie i mały poczęstunek z kawką na powitanie. Nie najadamy się, bo chwilę później wskakujemy na matę.

12:00-13:00 zapraszamy na pierwszy trening, który będzie miał formę treningu obwodowego. Workout od the day z dodatkowym sprzętem, a zakończymy go zacnie 20-minutowym Pump Your Booty. Będzie paliło gdzie trzeba – słowo! 😀

13:15- 14:00 wspólny obiad w formie grilla i mały chill.

15:00-16:00 plenerowy trening z niespodziankami. Team work, buddies workout i super fun!

16:00-16:30 rodzinny turniej z zabawami dla chętnych

17:00-18:00 Body Movement – zajęcia stretchingowe z zakresu stretchingu powięziowego, pracy z napięciami, oddechem i neuro tipami na lepsze zrelaksowanie ciała. Po zajęciach robimy grupowe pożegnanie.

Jakie animacje czekają dla dzieci?

Na dzieciaków czeka nasza animatorka: Paulina Król, która przygotowała dla nich tematyczne zajęcia i warsztaty. Będą zabawy ruchowe, ale także zajęcia kreatywne wspaniale rozwijające wyobraźnię. W warsztatach mogą wziąć udział dzieciaki od około 3 lat.
Więcej informacji o Paulinie:

Jestem animatorką czasu wolnego, trenerką jogi dla dzieci, pedagogiem z zawodu i z zamiłowania.   W pracy z dziećmi podążam za nimi i ich energią. Bliskie są mi założenia RB oraz NVC. Ciepła, troskliwa, szybko łapie kontakt z dziećmi. Prywatnie mama. Sprawuję opiekę i towarzyszę w rozwoju dwójki dzieci w wieku szkolnym. Poza pedagogiką i rozwojem dzieci pasjonuję się rękodzielnictwem. Prowadzę warsztaty dla dzieci i młodzieży. Maluję. Inspirację i energię czerpię z książek, spacerów z bliskimi i z natury. 

Możecie jej zaufać. Ręczę za tę osobę. Moje dziewczynki ją uwielbiają!

Poczęstunek

W ramach biletu mamy dla Was przekąski, owoce, obiad, zimne i ciepłe napoje bez ograniczeń przez cały dzień.
Możesz zabrać ze sobą także osobę towarzyszącą. Nie musi ćwiczyć. Wówczas cena biletu jest inna.

Ile to kosztuje?

* Dorosły- 180 zł ( uczestnictwo w treningach + wyżywienie i napoje)
Dorosły + dziecko – 280 zł (treningi + zajęcia z animatorem + wyżywienie i napoje)
Dorosły + dwójka dzieci 360 zł (treningi + zajęcia z animatorem + wyżywienie i napoje)
* Jeżeli chcesz do nas przyjechać w innym rodzinnym komplecie napisz na maila: kasia@fitnesswwielkimmiescie.pl i wyślemy indywidualną wycenę.

Leave a Reply

Your email address will not be published.