TURBO SPALANIE – trening siłowo-wytrzymałościowy [WIDEO]

TURBO SPALANIE – trening siłowo-wytrzymałościowy [WIDEO]

Trening na spalanie – o to zawsze dostaję najwięcej zapytań. Chcecie ćwiczenia na spalanie? No to macie! Ten jest krótki, ale meeeeega konkretny! 16 minut prawdziwego szczęścia, podczas którego ja spaliłam około 250 kcal. To trening siłowo-wytrzymałościowy. Świetnie rzeźbi ciało, bo do jego wykonania będziecie potrzebować odważnika kettlebells. Jeśli nie znacie techniki wykonywania tych ćwiczeń – nie polecam porywać się z motyką na słońce. Ale tym razem na filmie jest ze mną Kasia Baran, która wykonuje łatwiejsze wersje ćwiczeń przygotowane z myślą o osobach mniej zaawansowanych.

Film ma uwaga, uwaga – 3 lata! A publikuję go dopiero teraz, ponieważ nie udało mi się odzyskać części filmów nakręconych dla Was wtedy 🙁 Ten udało się odzyskać niedawno, a ponieważ uważam, że jest naprawdę dobry – muszę się nim z Wami podzielić.

Wiele osób pyta, z jakim obciążeniem powinni ćwiczyć. Na początku nie polecam dużych obciążeń, ale wykonywanie ćwiczeń z kettlekiem o wadze 4 kg nie będzie miało większego sensu. Nie będzie to za specjalnie trening siłowy. Więc moja sugestia dla kobiet to 8 kg-12 kg (12 kg już trochę czuć przy takim treningu). Wiele z tych ćwiczeń na spalanie możecie też wykonać z gumą fitness.

Jestem ogromnie ciekawa Waszych wrażeń po treningu – więc piszcie do Bigosa 🙂
Na moim kanale macie też dostępną rozgrzewkę – pamiętajcie o niej przed każdym treningiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.