110 students

Sprzedaz dodatku zakonczona! Jest on dostepny w pakiecie wraz z kursem Rozciagania do szpagatu! Sprawdz!

Znasz kurs rozciągania do szpagatu? Zapraszam po więcej! A będzie warto – obiecuję.

W dodatku do tego kursu znajdziesz dwa kolejne pełne treningi, w których będziemy uczyć się nowych ćwiczeń, korzystać z kolejnych skutecznych rozwiązań i metod stretchingowych. Użyjemy także dodatkowych sprzętów, które pomogą Ci nauczyć się pracować efektywniej.

Nauczysz się, jak pracować aktywnie z rozciąganą grupą mięśniową, ale także jak angażować mięśnie antagonistyczne (przeciwstawnie działające), aby lepiej radzić sobie z odruchem na rozciąganie.
Innymi słowy – kontynuujemy wspólne treningi połączone z edukacją z pierwszej części naszego kursu, ale urozmaicamy je odrobinę.

I tak w treningu pierwszym – naszym głównym sprzętem będzie długa guma oporowa. Będziesz zaskoczona tym, jak w niektórych przypadkach ułatwi ci pracę na zwiększonych zakresach, a z drugiej jak inaczej będą pracować te partie. Jestem pewna, że szybko poczujesz różnicę!

Drugi temat będzie fajną powtórką tego, co zrobiliśmy z pierwszej części, jednak ubrane w bardziej płynne flow, a na dokładkę pokażę ci wspaniałe opcje pracy z krzesłem. Tak! Zwykłym krzesłem 🙂

Nie zdecydowałaś/eś się na zakup kursu szpagatowego, ale zaintrygowały cię nowości?

Sprawdź bonusowe propozycje, a potem zastanowisz się czy chcesz kupić cały kurs z rozpisanym planem treningowym na 3 miesiące. Ale uwaga – rozpisany plan pracy uwzględnia treningi z głównego kursu rozciągania do szpagatu!

Po zakupie bonusu – masz do niego dostęp przez 6 miesięcy. Jeśli będziesz chciała korzystać dłużej – będzie możliwość przedłużenia tego dostępu w niższej cenie 🙂

Co będzie Ci potrzebne?

  • mata,
  • 2 klocki (można je ewentualnie zmienić na książki)
  • długa guma fitness,
  • stabilne krzesło.

To co, jedziemy z tym szpagatem?

Jak się zalogować? Gdzie znajdziesz materiały i treningi? Wszystkiego dowiesz się z tego filmu!

 

 

Sprzedaz dodatku zakonczona! Jest on dostepny w pakiecie wraz z kursem Rozciagania do szpagatu! Sprawdz!

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
75.00 zł
This course is out of stock

Leave a Reply

Your email address will not be published.