77 students

NOWOŚĆ! 

Pośladkowy plan treningowy w wersji on-line już gotowy!To gotowe rozwiązanie dzięki któremu w dowolnym momencie możesz trenować pośladki poprawiając ich kształt, jędrność i unosząc je w górę. Możesz korzystać z niego w domu lub na siłowni ćwicząc na wolnych ciężarach i maszynach optymalizując swoje cele pod hipertrofię (budowę masy mięśniowej) mięśni pośladkowych.

Nie znajdziesz tu jednak gotowych wideo z całym treningiem. Jeśli wolisz tak trenować, dołącz do mnie w kursie Pump Your Booty.

JAK TO WYGLĄDA?

Przed Tobą 6-tygodniowy plan pracy z rozpiską ćwiczeń i wideo każdego ćwiczenia z dokładnym opisem i skalowaniem. Z góry wiesz ile powtórzeń każdego ćwiczenia masz wykonać, ale obciążenie musisz dobrać sama. W filmikach podpowiadam jak to zrobić.

JAK TRENUJESZ?

Najlepiej 3 razy w tygodniu! Ale możesz wybrać także wersje 2 razy w tygodniu. Treningi są powtarzalne. Ale właśnie o to w nich chodzi. Twoim zadaniem jest progresowanie – zwiększanie obciążenia lub ilości powtórzeń w seriach.
Możesz wybrać wersje domową, ale jeśli masz opcję siłowni i wzięcia większych obciążeń – bardzo Cię do tego zachęcam.
Dla osób zaawansowanych i tych, które spędzają więcej czasu na siłowni mam nieco inną propozycję. Prócz ćwiczeń z wolnymi ciężarami będę was zachęcała do pracy na maszynach, na drążku itd. Będziecie mogli wybrać tą opcję planu.

JAKIEGO SPRZĘTU POTRZEBUJESZ?

Jeśli jesteś osobą początkującą nie musisz brać dodatkowego obciążenia, ale jeśli chcesz iść do przodu z programem warto zaopatrzyć się w dodatkowe obciążenie + gumę mini band, jakieś podwyższenie (ławeczka lub w domu krzesło lub kanapa).

Jakie dodatkowe obciążenie? Hantle, odważniki kettlebells lub sztanga.

ZOBACZ TAKŻE FILM, W KTÓRYM OPOWIADAM O PLANIE:

 

 

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
65.00 zł

Leave a Reply

Your email address will not be published.