402 students

FLEXI NINJAS POWRACAJĄ jeszcze bardziej szalone i jeszcze bardziej rozciągnięte!

Po dłuższej przerwie spowodowanej moją ciążą i czasem pociążowej regeneracji – wracamy! TAK! Nadejszła wiekopomna chwiła, czyli zgodnie z obietnicą czas reaktywować grupę stretchingową! Tym razem jednak przenosimy się na salony fitnessu w wielkim mieście! A wszystko po to, by odtwarzać treningi w jeszcze lepszej jakości – kiedy tylko chcecie!

CZYM JEST TA GRUPA?

Grupa Flexi Ninjas powstała dla wszystkich zainteresowanych tematem skutecznego stretchingu, pogłębiania zakresów, marzeniami o szpagatach mostkach, czy wreszcie dla tych, który rozpoczynają swoją przygodę z rozciąganiem i chcą w bezpieczny, zdrowy sposób odblokowywać ciało i pozbywać się napięć.

Bo w tej grupie zajęcia prowadzone są tak, aby pokazywać różne wersje i skalowania ćwiczeń pracując z metodami stretchingu statycznego aktywnego, izometrycznego, dynamicznego czy PIR, kończąc na stretchingu powięziowym.
Dzięki treningom będziesz mógł/mogła spełniać swoje stretchingowe marzenia i robić większy progres w innych dyscyplinach, w których bycie flexi ninjas jest w cenie 🙂

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Każde zajęcia mają trochę inną tematykę i motyw przewodni. Nie skupiamy się tylko na jednym temacie.
Spotykamy się co wtorek o 10:00 na zajęciach na żywo. Prowadzone są one przez platformę Clickmeeting i trwają 45 minut.
Jednak jeśli ta godzina Ci nie odpowiada, pamiętaj, że nie musisz być na żywo. Każdy trening jest później wgrywany na platformę i możesz odpalić go w dowolnym czasie w wygodnym dla siebie momencie.
Mało tego, kupując karnet już na starcie masz dostęp do kilku treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie w środku.
Każdy trening okraszony jest także dawką wiedzy i stretchingowej edukacji.

ILE CZASU MAM DOSTĘP?

Kupując karnet za 59 złotych masz dostęp do wszystkich materiałów przez okres 30 dni. Możesz do nas dołączyć w każdej chwili. Czas trwania karnetu liczy się od momenty dołączenia do platformy.

GANG FITNESS W WIELKIM MIEŚCIE

Dołączając do grupy, dołączasz także do naszej zamkniętej grupy na fejsie. Znajdziesz tam sporo dodatkowych materiałów, masz tam także bezpośredni kontakt do mnie, możesz zadawać pytania, dzielić się postępami a ja i cała społeczność jest tam z Tobą <3

Czekam na Ciebie ninja i zapraszam na matę!

Nauczyciel

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
59.00 zł

Leave a Reply

Your email address will not be published.